درباره ما

شرکت بیمه‌ی هوشمند فردا (سهامی عام) به عنوان یک شرکت بیمه‌ی جنرال، با هدف افزایش ضریب نفوذ و توسعه‌ی ظرفیت صنعت بیمه‌ تاسیس گردیده است. بیمه هوشمند فردا، با ترکیبی از سهامداران متخصص درحوزه‌ی فنی بیمه و سرمایه‌گذاران حوزه‌ی فناوری اطلاعات، نویدبخش ارائه خدمات متمایز با بیشترین ارزش افزوده برای جامعه است. این شرکت در نظر دارد با تمرکز بر نوآوری و بهره‌گیری از راه‌حل‌های خلاقانه خدمات ویژه و منحصر بفردی به افراد ارائه نماید.

چشم انداز

بیمه هوشمند فردا در سال 1404 با تاکید بر نوآوری، شفافیت و پاسخگویی به عنوان یک بیمه‌گر دیجیتال، هوشمندترین شرکت در تحلیل و انتخاب ریسک و دارای بیشترین نسبت فروش دیجیتالی خواهد بود. در افق 1404 این شرکت توانسته است با استفاده از تعهد مدیریت، کارکنان توانمند و تشریک مساعی همه-جانبه آنان و همچین بهره‌مندی از زیرساخت مستحکم فناوری اطلاعات و استفاده از ظرفیت‌ شبکه های مختلف موجود در کشور، پارادایم جدیدی از صنعت بیمه در کشور پایه‏گذاری کرده و به عنوان شرکت سرآمد در بیمه¬گری دیجیتال و چابک، مشتری‏مدار شناخته شود. در چشم‌انداز مزبور شرکت توانسته است در مقایسه با سایر رقبا هزینه مشتریان را در سطحی پایین¬تر و سودآوری سهامداران را در سطحی بالاتر تثبیت نماید.

ماموریت

بیمه‌ی هوشمند فردا به عنوان یک شرکت بیمه‌گر چابک و مشتری‌مدار، ماموریت خود را ایجاد آرامش خاطر و ارتقای کیفیت زندگی افراد جامعه از طریق ارائه خدمات بیمه‌ای با کیفیت و سریع قرار داده است. شرکت بیمه‌ی هوشمند فردا برای ارائه خدمات خود به عنوان یک بیمه‌گر دیجیتال شناخته شده و از عموم ظرفیتهایی که از این طریق قابل بهره‌برداری است برای تحقق اهداف خود استفاده میکند. بیمه فردا، نوآوری مستمر در ارائه محصولات مورد نیاز بیمه‌گزاران را جزئی از ماموریت خود تلقی کرده و عموم مدیران و کارکنان آن نیز متناسب با حوزه ماموریتی مربوطه، خود را متعهد به پشتیبانی از این موضوع می‌دانند.

اهداف

  • تعمیم و گسترش فرهنگ بیمه
  • توسعه کسب و کار بازار بیمه کشور
  • طراحی پوشش های جدید بیمه ای و متناسب با نیازهای کشور
  • توسعه فعالیت بخش خصوصی، اشتغال زایی، افزایش رفاه اجتماعی
  • توسعه فضای خلاقیت و نوآوری در صنعت بیمه
  • ارائه خدمات نوآورانه، جذاب و سریع به مشتریان
  • گسترش بازار بیمه و کسب منافع برای سرمایه گذاران
  • مشاوره فنی در زمینه تحلیل ریسک برای پیشگیری از رخداد حوادث
  • ترویج روش های پیشگیری از وقوع خسارت

اعضای هیئت مدیره

سید ایمان میری
رئیس هیأت مدیره
اکبر افتخاری
نائب رئیس هیأت مدیره
داود هادی‌فر
عضو هیأت مدیره
روح‌اللّه حسینی مقدم
عضو هیأت مدیره
عبدالرضا عیسوند حیدری
عضو هیأت مدیره

هیأت عامل

عبدالرضا عیسوند حیدری
سرپرست مدیریت عامل

تیم مدیریت

امید منوچهری
مدیر بیمه های خودرو
سپیده احمدی گرجی
مدیر مالی
علی الهی شکیب
مدیر بازاریابی و توسعه کانال های  فروش
حسینعلی شیرازی
مدیر شعبه مرکزی

تمامی حقوق برای شرکت بیمه هوشمند فردا محفوظ می باشد.