بیمه‌ی آتش‌سوزی

بیمه‌ی آتش‌سوزی

آتش، فاجعه‌ای که می‌تواند از دیوار‌های خانه و کسب و کار شما بالا برود. بیمه آبی است که همیشه می‌تواند این حادثه را با پایانی بهتر خاتمه دهد و در خاطر شما خاطره‌ای از جبران خسارات آتش و بلایای طبیعی بر جای گذارد.

انواع بیمه‌نامه
منازل مسکونی
صنعتی
غیرصنعتی
انبارها

درمورد بیمه آتش‌سوزی

آتش، صاعقه، انفجار، زلزله، سیل، طوفان،‌سرقت، ترکیدگی لوله و… خطراتی هستند که ممکن است هر لحظه خانه یا مجموعه‌ی صنعتی شما را تهدید کند. با بیمه آتش‌سوزی، ساختمان خود و اثاثیه آن را در مقابل این حوادث بیمه کنید تا خیالتان از بلایای طبیعی اینچنینی راحت باشد.

در کنار خسارت‌های مستقیم،‌ اقداماتی که به منظور جلوگیری از توسعه‌ی خسارت از جمله نقل مکان ضروری صورت می‌گیرد نیز می‌تواند شامل پوشش بیمه باشد.

بیمه‌ی آتش‌‌سوزی منازل مسکونی

این بیمه نامه خسارت‌های مالی آتش‌سوزی در واحدهای مسکونی و خانه‌ها را تحت پوشش قرار می‌دهد. تیم ما در ازای دریافت حق بیمه، تعهد می‌کند تا خسارات و زیان‌های مالی، بر اثر وقوع آتش‌سوزی در خانه و منازل را تأمین کند.

بیمه‌ی آتش‌سوزی صنعتی

این نوع از بیمه به پوشش مناطق صنعتی در برابر حوادث آتش‌سوزی می‌پردازد. با توجه که امکان وقوع چنین حوادثی در محیط‌های صنعتی بیشتر است داشتن این نوع از بیمه از لازمه‌های آسودگی کارفرمایان است.

بیمه‌ی آتش‌سوزی غیرصنعتی

مراکز غیرصنعتی مشتمل بر کلیه فروشگاه‌های تجاری، تعمیرگاه‌ها، بیمارستان‌ها، اماکن عمومی، ساختمان‌های اداری، بنگاه‌های معاملاتی، مراکز پخش دارو، فروشگاه‌های مواد غذایی و پروتئینی، آموزشگاه‌ها، مراکز خدماتی و سایر موارد مشابه نیز هیمشه در ریسک آتش‌سوزی را دارند و از گزینه‌های لازم برای چنین فضا‌هایی بیمه‌ی آتش‌سوزی غیر‌صنعتی می‌باشد.

بیمه‌ی آتش‌‌سوزی انبارها

انبار‌ها بر اساس چیز‌هایی که نگهداری می‌کنند، همیشه برای آتش‌سوزی محتمل‌اند. در صورتی که انبار شما دچار آتش سوزی شود و شما متحمل هزینه های سنگینی شوید، با داشتن بیمه آتش سوزی انبار، شرکت بیمه فردا تمامی خسارت های وارد شده به انبار شما را که به علت آتش سوزی باشد جبران می کند.

تمامی حقوق برای شرکت بیمه هوشمند فردا محفوظ می باشد.