بیمه‌ی حوادث

بیمه‌ی حوادث

حوادث زیادی ممکن است همه‌روزه ما را تهدید کند. حوادثی که ممکن است خسارات زیادی را به ما تحمیل کنند. در دنیای حوادث نیاز به بیمه حوادث بیش از پیش است. با تهیه بیمه حوادث بیمه هوشمند فردا خسارات احتمالی ناشی از حوادث را جبران کنید.

انواع بیمه نامه
حوادث انفرادی
حوادث گروهی
حوادث خانواده‌

درمورد بیمه حوادث

حوادث و اتفاقات غیر مترقبه هیچوقت خبر نمی‌کنند. اتفاقاتی مثل جرح، نقص عضو،‌ از کار افتادگی و حتی فوت… با داشتن بیمه حوادث خود را در برابر چنین اتفاقاتی بیمه کنید تا در روز‌های سخت نگران هزینه‌های سنگین نباشید.

آینده چیزیه که ازش بی‌خبریم و بیمه‌ی حوادث چیزیه که به ما آسودگی و آٰرامش برای آینده رو هدیه می‌کنه. با بیمه‌ی عمر شما از تامین مالی پس از حوادث برخوردار خواهید شد.

بیمه حوادث انفرادی

در این بیمه‌نامه فرد خود را به صورت ۲۴ ساعته در برابر انواع حوادث بیمه می‌کند. این بیمه به صورت فردی قابل تهیه است وبیشتر افراد برای پوشش حوادث محیط کار این بیمه‌نامه را تهیه می‌کنند.

بیمه حوادث گروهی

این بیمه‌نامه برای سازمان‌ها و کاگاه‌ها قابل دریافت است و با استفاده از آن کارفرمایان می‌توانند نیروهای خود را در برابر اتفاقات و حوادث احتمالی در محیط کار بیمه کنند.

بیمه حوادث خانواده‌

خانواده، مهم‌ترین رکن جامعه‌ی انسانی. آرامش و آسایش خانواده یکی از مهم‌ترین چیز‌هاییست که در اولویت بسیاری از انسان‌های قرار دارد. بیمه‌ی حوادث خانواده‌ی بیمه‌ی فردا به شما این امکان را می‌دهد تا بتوانید به شکل مجزا اعضای خانواده‌ی خود را در مقابل حوادث بیمه نمایید.

تمامی حقوق برای شرکت بیمه هوشمند فردا محفوظ می باشد.