بیمه‌ی باربری

بیمه‌ی باربری

دنیای حمل و نقل همیشه با حادثه‌های غیرقابل پیش‌بینی همراه بوده است. برای آن‌که خیالتان از بابت محموله‌هایتان راحت باشد، نیاز به ضامنی مطمئن خواهید داشت. بیمه‌ی باربری فردا کنار شماست تا هر باری بدون خسارت به مقصد برسد.

گروه‌های بیمه‌ باربری
داخلی
وارداتی
صادراتی
ترانزیت

انتقال کالا‌ها از مبدا تا مقصد می‌تواند همیشه چالش‌های زیادی را به دنبال داشته باشد. با داشتن بیمه‌ی کالا خساراتی که ممکن است به اموال بیمه‌‌شده در جریان حمل و نقل وارد شود جبران خواهد شد.

بیمه حمل و نقل و باربری وارداتی

این بیمه‌نامه برای وارد‌کنندگان کالا اجباری است و افرادی که قصد وارد کردن کالا از مقاصد خارجی را دارند نیاز به تهیه‌ی این بیمه‌نامه دارند.

بیمه حمل و نقل و باربری صادراتی

این نوع از بیمه برای افرادی است که قصد صادرات کالا از مبدا ایران به سایر کشور‌ها را داشته باشند. این بیمه تمام انواع روش‌های ارسال کالا را شامل می‌شود و بیمه باربری شامل این کالا‌ها می‌شود.

بیمه باربری ترانزیت

از این بیمه برای کشور‌هایی استفاده می‌شود که در مسیر حمل و نقل کالا قرار دارند. این بیمه‌ها برای کشور‌هایی هستند که در مسیر حمل و نقل قرار دارند و شامل کشور‌های مبدا و مقصد نمی‌شوند. در این نوع بیمه از شرایط و نرخ بیمه باربری صادراتی استفاده می‌شود.

بیمه باربری و حمل و نقل داخلی

این بیمه فقط برای حمل و نقل‌های داخل کشور معتبر است و تمام کالا‌هایی که در داخل کشور جابه‌جا می‌شوند تحت پوشش قرار می‌گیرند.

تمامی حقوق برای شرکت بیمه هوشمند فردا محفوظ می باشد.