بیمه درمان

بیمه درمان

فراز و نشیب‌های سلامت در زندگی نیازمند همراهی برای طی کردن مسیر پر پیچ و خم زندگیست. برای داشتن زندگی بی‌دغدغه و پوشش سلامت شما بیمه‌ی درمان فردا همراه شماست، تا نگران هزینه‌های درمانی خود نباشید.

انواع بیمه درمان
درمان انفرادی
درمان گروهی

درمورد بیمه درمان

هزینه‌های درمانی با توجه به وضعیت اقتصادی، تغییر تعرفه‌های درمان و… می‌تواند فشار اقتصادی زیادی را به افراد وارد کند. از آن‌جا که حوادث و بیماری برای انسان اجتناب نا‌پذیر است، نیاز به بیمه‌ی درمان بیش از پیش احساس می‌شود. همه‌ی ما ممکن است در برهه‌های مختلف زندگی خود دچار نقص‌های جسمی و روحی شویم و عملکرد طبیعی بدن‌مان دچار اشکال شود. بیمه درمان متعهد می‌شود تا هزینه‌های درمانی شما را پوشش دهد. از هزینه‌های بستری و جراحی گرفته تا هزینه‌های درمان در بیمارستان‌ها و مراکز جراحی محدود، پوشش داده خواهد شد. با داشتن بیمه درمان شما می‌توانید حتی هزینه‌های مربوط به دندان‌پزشکی، خرید دارو‌ها و… را نیز پوشش دهید. بدنی سالم حق شماست.

بیمه‌ی درمان انفرادی

یکی از انواع کامل بیمه‌ی تکمیلی که مزایای بیشتری نسبت به بیمه‌های سازمانی دارد بیمه‌ی درمان تکمیلی انفرادی است که شخص با پرداخت هزینه‌ای اندک می‌تواند خود را تحت پوشش این نوع از بیمه قرار دهد.

بیمه درمان گروهی

بسیاری از سازمان‌ها و شرکت‌ها برای گسترش رفاهیات خود اقدام به خرید بیمه‌ی تکمیلی گروهی می‌کنند. این نوع از بیمه به شرکت‌ها اجازه می‌دهد تا تمام کارمندان خود را تحت پوشش بیمه‌ی تکمیلی قرار دهند.

تمامی حقوق برای شرکت بیمه هوشمند فردا محفوظ می باشد.